Індивідуальна підтримка та продаж
+38 067 334 40 55

Пн – Пт: 08:00 – 17:00
Сб, Нд: вихідний

Замовити дзвінок
+38 067 334 40 55

Укладка бордюрів (бортів дорожніх) по Україні

Облаштування будь-якого дорожнього полотна передбачає установку бордюрів, бортів і водовідвідних лотків. Кожен з цих елементів виконує свою функцію у забезпеченні комфорту та безпеки всіх учасників дорожнього руху. Зокрема, бордюри та борти відокремлюють проїжджу частину від пішохідної (тротуарів, стоянок транспорту, автозаправок, газонів, дитячих і спортивних майданчиків та інших архітектурних форм). Їх використовують для облаштування пішохідних алейок, декоративних паркових і садових композицій, майданчиків біля гаражів, торгівельних центрів та спортивних комплексів, а також для архітектурного оформлення житлового сектору. Також встановлення бортів дорожніх сприяє утриманню тротуарної плитки та збільшенню її стійкості до навантажень.

Укладка бордюрів (бортів дороніх) по Україні

Установка бордюру для тротуарної плитки в Києві і не тільки

Укладання бордюру у Києві – одна з послуг, які надає компанія «Оріон».

У залежності від цільового призначення бордюри розділяють на кілька видів:

  • Дорожній бордюр або борт використовується для відділення проїжджої частини автодороги від тротуарів. Вони міцніші, ніж інші різновиди, оскільки повинні витримувати удари та наїзди великогабаритних транспортних засобів. Матеріалом для них служить армований бетон.
  • Зупинковий бордюр використовують при оформленні зон посадки/висадки пасажирів й укладають врівень з дорожнім полотном.
  • Тротуарними або паркувальними позначають межі паркових зон, житлових комплексів, територій дитячих та спортивних майданчиків, автостоянок та пішохідних доріжок.
  • Садові використовую для оформлення клумб і доріжок на присадибних ділянках.

Встановлення бордюру у Києві для тротуарної плитки та проїжджої частини

Встановлення бордюрів полягає у виконанні декількох етапів робіт:

  • Підготовка ділянки: на цьому етапі проводиться розмітка території за допомогою кілочків і мотузки або волосіні, видалення родючого шару грунту і підготовка траншеї під установку бордюру. Глибина траншеї повинна бути трохи більшою від висоти бордюру, ширина – приблизно 20 см для тротуарного і 30-40 см для дорожнього борту.
  • Підготовка траншеї: це процес полягає в утрамбовуванні дна рову, укладанні шару щебеню (3 – 4 см) по всій довжині траншеї, поверх якого укладається шар відсіву (2 см) і поливається водою. При цьому кожен шар окремо утрамбовується.
  • Встановлення бордюру: у підготовлену траншею встановлюється бордюр, вирівнюється по висоті і закріплюється розчином з обох сторін. 

Роботи по облаштуванню бордюрів, бортів та водовідвідних лотків виконує й будівельна організація Оріон. Крайнім об’єктом компанії була ділянка дороги у Вінницькій області, між містом Тульчин та селом Копіївка, Тульчинського району. Цей тендер на борти дорожні успішно виконаний, а попереду у компанії ще багато нових проєктів.


Укладка бордюрів (бортів дорожніх) по Україні

Замовляйте установку бордюру для тротуарної плитки в Києві, Вінниці, Хмельницькому, Житомирі, Черкасах та інших містах України.

Форми та розміри бордюрів

Матеріалом для бордюрів служать граніт та бетон. Бетонні бордюри дешевші від гранітних і саме їх у більшості проєктів використовує будівельна компанія «Оріон».

Залежно від призначення бордюри бувають:

  • з похилим профілем (використовуються при облаштуванні доріг у населених пунктах);
  • зі скошеним профілем (у місцях заїзду транспорту на тротуар або стоянку);
  • радіусні (у місцях заокруглення трас).

Стандартні розміри дорожнього бордюру – 1000 х 300 х 150 мм. На автомагістралях їх розміри можуть бути більші від звичайних на 10-20%.

Розмір садових бордюрів залежить від конкретної мети: для прокладання автопроїздів у дворах – 800 мм, пішохідних доріжок – 500 мм. В цілому ж виробники пропонують три розміри садових бордюрів: 1000 х 200 х 80 мм, 600 х 200 х 80 мм та 500 х 200 х 80 мм.


Запропоновані види робіт для облаштування тротуарів, дорожного покриття і т.д.

Будівельна компанія «Оріон» виконує цілий ряд робіт, пов’язаних з облаштуванням прибудинкових територій, паркових зон, дитячих та спортивних майданчиків. Крім укладання тротуарної плитки фахівці компанії виконують роботи з монтажу бордюрів при облаштуванні дорожнього покриття.


Мінімальний обсяг робіт по укладанню бордюра (борта) – 300 пог. метрів.


Оформити заявку можна на офіційному сайті компанії. Вартість установки бордюру тротуарного у Києві, Вінниці, Хмельницькому, Житомирі та інших містах України вказані у наведеній нижче таблиці.

Спеціальне обладнання для укладання бордюрів

При монтажі бордюрів використовуються:

Виконуємо весь спектр робіт у сфері благоустрою

Компанія «Оріон» працює «під ключ», надаючи замовникам весь спектр послуг, від продажів витратних матеріалів до здачі об’єкта у експлуатацію. Зокрема, пропонує понад 100 видів тротуарної плитки від різних виробників, які можна розглянути у холі салону «Melius», що відкрився у Вінниці у 2019 році. Також «Оріон» продає і доставляє замовникам власним транспортом залізобетонні перекриття та інші конструкції.

Укладка бордюрів (бортів дорожніх) по Україні

Команда професійних майстрів виконує роботи у сфері благоустрою по всій території України, від Вінницької області до столиці, включно з оформленням територій. Ціна на встановлення садового бордюру в Києві вказана у таблиці вище. Доставку співробітників, всіх необхідних матеріалів, техніки та устаткування «Оріон» бере на себе.

Крім укладання бордюрів та тротуарної плитки компанія виконує напівсуху цементно-піщану стяжку підлогимонтаж водовідвідних лотків та укладання топінгових промислових підлог. Монтаж і всі додаткові роботи виконуються, як вручну, так і механізованим способом. Серед реалізованих проєктів такі масштабні об’єкти, як територія ТЦ «The Mall», ЖК «Premier Tower» та складські площі «ROSHEN» у Вінниці.