Індивідуальна підтримка та продаж
+38 067 334 40 55

Пн – Пт: 08:00 – 17:00
Сб, Нд: вихідний

Замовити дзвінок
+38 067 334 40 55

Укладання плитки Старе місто

play

Особливості тротуарної плитки «Старе місто»

 Велику популярність у покупців плитка «Старе місто» заслужила завдяки чудовому естетичному вигляду та хорошим технічним параметрам. Дані фігурні елементи мощення мають прямокутну форму із закругленими краями. Ще одна особливість таких ФЕМ – виготовляється однією шириною 120 мм, але різної довжини. Цей геометричний показник може бути 60, 90, 120, 180 мм. Завдяки такій оригінальній конфігурації дані елементи мощення зручні для укладання тротуарної плитки «Старе місто» у Києві та по Україні як на прямих, так і радіусних вкладках. 

Яка мінімальна площа замовлення укладання бруківки Старе місто? 

Якщо вам необхідне укладання бруківки Старе місто в Києві на території різноманітного функціонального використання, то ми розпочнемо здійснення робіт при оформленні замовлення на площу більше 400 м.кв. Але необхідно враховувати, що ціна послуги розраховується з урахуванням ручного методу мощення фігурних елементів.

Які переваги плитки Старе місто?

 До переваг фігурних елементів мощення даного виду можна віднести:

 • Стійкість до коливань температури довкілля. За рахунок додавання мінімальної кількості води при їх виготовленні процес заморожування та розморожування не впливає на експлуатаційні характеристики плитки.
 • Відрізняється високою якістю, міцністю та довговічністю.
 • Простоту процесу мощення. Завдяки виготовленню з різними розмірами по довжині при однаковій ширині можна використовувати для мощення територій прямокутної конфігурації, так і з радіусами. З таких фігурних елементів легко викласти як квадрат, так і ромб. 
 • Має прекрасну зносостійкість і здатність протистояти великим навантаженням. 
 • Гарна універсальність. Якщо необхідно, то ФЕМ легко демонтується і без втрати експлуатаційних характеристик укладається ще раз.
 • Відрізняється чудовою практичністю. Так як будь-який фігурний елемент можна швидко не тільки укласти, але й замінити у разі пошкодження. 
 • Характеризуються гарною екологічною безпекою. Так як для виготовлення такої бруківки використовують лише натуральні матеріали: цемент, воду та мінеральні порошкові пігменти. 
 • Відрізняється низькою ціною, порівняно з іншими видами плитки.

Яка оптимальна товщина тротуарної плитки для проїжджої частини, приватного двору, пішохідної зони?

 Укладання плитки «Старе місто» у Києві та області відповідно до чинних нормативів та врахуванням функціонального використання здійснюється різної товщини:

 • у пішохідних зонах – 40 мм; 
 • біля приватних будинків використовується завтовшки 40 або 60 мм;
 • на проїжджих ділянках – 60 мм;
 • для промислових територій, доріг, заправок, де їздитиме вантажні автомобілі, ми укладаємо ФЕМ товщиною – 80 мм.

Як і за яких умов ви працюєте на виїзді? 

Ми розпочинаємо співпрацю з будь-яким клієнтом тільки після погодження та підписання договору. У ньому, крім вартості робіт, обумовлюємо умови доставки техніки, переїзду та проживання наших майстрів за межами м. Київ. Будівельна компанія «Оріон» має можливість проводити роботи з облаштування необхідної території під ключ за згодою із замовником. Для надійної фіксації плитки фахівці нашої бригади обов’язково по периметру облаштованої території встановлюють бордюри.

На послугу мощення ми надаємо гарантію. Готові надати професійну консультацію щодо підбору оптимального способу мощення та вибору візерунка. У нашій компанії можна придбати всі необхідні матеріали для якісної підготовки щебеневої основи та тротуарну плитку «Старе місто». Фігурні елементи мощення можна переглянути та вибрати у нашому салоні тротуарної плитки Melius у м. Вінниця. Компанія «Оріон» надає якісні послуги укладання плитки “Старе місто” у Києві та області за демократичними цінами. На розмір кошторису впливає технічні особливості конкретного об’єкта та місце його розташування.