Індивідуальна підтримка та продаж
+38 067 334 40 55

Пн – Пт: 08:00 – 17:00
Сб, Нд: вихідний

Замовити дзвінок
+38 067 334 40 55

Про нас

Оріон

«Оріон» – це будівельна компанія яка займається продажем залізобетонної продукції, продажем та укладанням тротуарної плитки.

«Оріон» – це будівельна компанія яка займається продажем залізобетонної продукції, продажем та укладанням тротуарної плитки.

Компанія заснована у 2008 році, розпочала свою діяльність з продажу тротуарної плитки та стала дистриб’ютором ПБГ «Ковальська» у Вінницькому регіоні. У 2014 році, з початком масового будівництва багатоповерхівок, додатковою лінією роботи стала поставка плит перекриття на місцеві будівництва. Станом на 2018 рік Торговий дім «Оріон» забезпечував більшу частину вінницьких будівництв залізобетонною продукцією.

У 2019 році у Вінниці відкрито салон тротуарної плитки «Melius», де зібрано більше 100 видів продукції в одному холі та створено усі умови для комфорту клієнта при виборі тротуарної плитки.

У 2020 році розпочали створення власних бригад по влаштуванню тротуарної плитки. На сьогодні наша команда майстрів успішно та професійно облаштувала тротуарною плиткою значну кількість великих об’єктів та приватних будинків. Головними об’єктами за масштабом стали територія ТЦ «The Mall», ЖК «Premier Tower» та складські площі «ROSHEN».

Ми продовжуємо розвиватися, рухатися вперед та робимо усе задля вашого комфорту. А також переймаємо найкращий закордонний досвід та новітні технології, зберігаючи при цьому багаторічні традиції.

Наші результати

Провідна компанія в сфері будівельних послуг

building
253
Проектів
building
2471
Задоволених клієнтів
building
30
Одиниць техніки
building
15
Років досвіду

Рoбота з нами

Розгалужена мережа компанії

Ми відкриті до будь-якої співпраці з іншими компаніями! Ми зможемо встановити довгострокові та взаємовигідні відносини та стати надійними партнерами.

Замовити дзвінок

Наша команда

Зустрічайте наш талановитий, вмілий та дружній колектив! Це люди, які створюють усі наші проекти. Разом ми робимо одну велику і важливу справу – проектуємо, будуємо і будуємо для людей.

Соколянський Богдан Антонович

Соколянський Богдан Антонович

Генеральний директор


Махамадієв Марат

Махамадієв Марат

Головний майстер по благоустрою
Вища. Інженер-механік
15 років
Муніципальний ринок (м. Вінниця), склади “ROSHEN”, ТОЦ “The MALL”

 Бельцар Сергій

Бельцар Сергій

Інженер з проєктно-кошторисної роботи
Вища. Інженер міського будівництва і господарства
9 років

Коханюк Віталій

Коханюк Віталій

Майстер
Вища. Інженер з містобудування
12 років
Палац Потоцьких (благоустрій), котеджне містечко “Версаль”, склади “ROSHEN”

Мотишен Богдан

Мотишен Богдан

Майстер
Вища. Промислове та цівільне будівництво
7 років
котеджне містечко “Village”, Grange (м. Бориспіль), поточний ремонт автомобільної дороги “м. Тульчин – с. Копіївка” та відрізок “смт. Новоархангельск – с. Сомолино” (М12)

Гудков Сергій

Гудков Сергій

Майстер
Молодший спеціаліст. Механік
3 роки
підрядні роботи ЖК “Централ Парк” (м. Київ), мережа магазинів “Космо” та “Коло” (м. Київ)

Відгуки

Професійна команда. Звернувся на «Оріон» за порадою знайомих, радили як організація як не підведе і це дійсно так. Замовляв дизайн, та укладку...

Руслан Н.

Під час будівництва другого корпусу ТЦ «МЕГАМОЛ», були обмежені терміни для виконання зовнішніх робіт. Команда ОРІОН швидко та якісно виконали...

Тех. відділ ТРЦ “МЕГАММОЛ”

Була приємно вражена результатом після завершення робіт по укладці тротуарної плитки. Майстри «ОРІОН» прислухались до всіх побажань, дали поради...

Людмила М.

Замовляли в «ОРІОН» послугу укладки бруківки. Перше що сподобалось, це підхід до роботи, швидке оформлення договору, виконання поставлених...

Олег Ф.

Партнери

Стандарт парк
Ковальська
Озон
Золотий мандарин
Мій двір
UNILUX