Індивідуальна підтримка та продаж
+38 067 334 40 55

Пн – Пт: 08:00 – 17:00
Сб, Нд: вихідний

Замовити дзвінок
+38 067 334 40 55

Укладання плитки Цегла

Особливості тротуарної плитки Цегла 

Цей фігурний елемент мощення територій виготовляється у формі прямокутного паралелепіпеда з розмірами 200*100 мм при товщині 40, 60, 80, 100 мм. За рахунок своєї універсальності тротуарну плитку Цегла можна використовувати для облаштування як невеликих ділянок, так і значних територій. Цей ФЕМ товщиною 80 мм можна укладати машинним способом. Ми надаємо можливість замовити укладання тротуарної плитки цеглу в Києві та по Україні на території різної площі та функціонального призначення. Це може бути облаштування ділянки біля приватного будинку, так і промислової, складської зони, території навколо заправки.

Яка мінімальна площа замовлення укладання плитки?

Якщо вам потрібне укладання тротуарної плитки цегла в Києві на території різного функціонального призначення, то ми готові приступити до виконання робіт при оформленні замовлення на площу більше 400 м.кв. Але потрібно враховувати, що ціна послуги залежатиме від методу її мощення: ручного або машинного.

Які переваги плитки Цегла?

Такий фігурний елемент мощення користується великою популярністю для облаштування пішохідних стежок на дачних ділянках, так і торгових майданчиків завдяки масі переваг: 

 • Універсальність. За рахунок невеликих розмірів такий вид ФЕМ можна укладати у різноманітних варіаціях на різних територіях від приватних будівель, терас до промислових зон та складських приміщень. 
 • Відрізняються гарною стійкістю до перепадів температури довкілля. Навіть за низьких температурних режимів і частих снігопадів дана плитка не деформується і не тріскається. 
 • Простота мощення. Укласти такі фігурні елементи можна навіть без залучення спеціалістів. Однак для облаштування великих територій допускається укладання машинним способом. 
 • Має хорошу зносостійкість і здатність протистояти великим навантаженням. Надається можливість повторного використання. При необхідності цю плитку Цегла можна легко демонтувати і без втрати якості та зовнішнього вигляду укласти ще раз.
 • Має чудову стійкість до впливу різноманітних хімічних речовин. 
 • Чудова екологічність. Так як для виготовлення даного ФЕМ застосовують бетонну суміш і мінеральні порошкові пігменти, що мають чудову екологічну безпеку.
 •  Має високу міцність та довговічність.

Яка оптимальна товщина тротуарної плитки Цегла для проїжджої частини, приватного двору, пішохідної зони? 

Відповідно до чинних нормативів укладання плитки Цегла в Києві в залежності від функціонального призначення виконується :

 • у пішохідних зонах – 40 мм; 
 • біля приватних будинків можна використовувати – 40 або 60 мм; 
 • на проїжджих ділянках – 60 мм; 
 • для промислових територій, доріг, заправок, де їздитиме вантажні автомобілі, ми укладаємо ФЕМ товщиною – 80, 100 мм.

 Як ви працюєте на виїзді? На яких умовах?

 Співробітництво з будь-яким клієнтом ми починаємо з погодження та підписання договору. 

У ньому, крім вартості робіт, обумовлюємо умови доставки техніки, переїзду та проживання наших майстрів за межами м. Київ. Ми маємо можливість здійснити роботи з облаштування необхідної території під ключ за згодою замовника з гарантією. Готові надати професійну консультацію щодо підбору оптимального способу мощення та вибору візерунка. У нашій компанії можна придбати всі необхідні матеріали для якісної підготовки щебеневої основи та тротуарну плитку Цегла. Фігурні елементи мощення можна наочно розглянути та вибрати у нашому салоні тротуарної плитки Melius у м. Вінниця. Вартість укладання плитки Цегла в Києві та області залежить від місця знаходження об’єкта, способу мощення, його технічних особливостей.