Індивідуальна підтримка та продаж
+38 067 334 40 55

Пн – Пт: 08:00 – 17:00
Сб, Нд: вихідний

Замовити дзвінок
+38 067 334 40 55

Корисна інформація

Як викласти тротуарну плитку Старе місто

Чи бували ви в європейських містах з віковою історією? Якщо так, то ви, напевно, помітили, що найчастіше всі дороги в центрі встелені бруківкою. Такі дороги довговічні та мають приємний вигляд. А ви знали, що збереглися римські дороги, яким більше 2-х тисяч років?Тротуарна плитка Старе місто може перенести вас до старовинного Кракова чи величного Лондону. Завдяки універсальному стилю, вона чудово буде гармоніювати з будь яким дизайном. Плитка виглядає привабливо і як садова доріжка, і як майданчик перед ТЦ.

Чому саме тротуарна плитка Старе місто?

Обираючи тротуарну плитку, найчастіше ми звертаємо увагу на форму і колір. Проте якість також відіграє не останню роль. Хороша тротуарна плитка не має глинистих включень та виготовляється з найкращих матеріалів. Одним із способів перевірки якості є постукування плиток одна об одну. Якщо звук дзвінкий – плитка хороша. Якщо удар глухий – це свідчить про недотримання технології або неякісні матеріали.

Тротуарна плитка Старе місто, що представлена в нашому салоні, має високі показники якості. Вона виготовлена методом вібропресування. Це означає, що при її створенні було використано мінімальну кількість води. Адже, чим більше вологи в плитці, тим менш вона довговічна.

Ще однією перевагою є те, що тротуарна плитка Старе місто має величезне різноманіття відтінків. Від звичайного “Сірого” до яскраво блакитної “Арктики”. Від сніжно-білої “Перлини” до майже чорного “Графіту”. Завдяки широкій палітрі кольорів, ви можете вигідно комбінувати відтінки. Або зупинити вибір на одному.

Варіанти укладання тротуарної плитки Старе місто

Торговельна марка “Озон” пропонує не лише багатий вибір кольорів. Така плитка має різну товщину. Залежно від місця призначення, ви можете обрати потрібну. 4-х сантиметрова плитка чудово підійде для укладання садових доріжок та тротуарів. 6-ти сантиметрова – для пішохідних зон та доріг з середнім навантаженням. А от 8-ми сантиметровою можна укласти навіть дороги зі жвавим рухом та парковки.

Завдяки тому, що плитка має практичний та зручний прямокутний дизайн – існує неймовірно багатий вибір варіантів її укладки. В комплекті йде чотири розміри. Це дозволяє підбирати плитку таким чином, щоб не було необхідності її різати.

Ви можете вистелити полотно одного кольору. І це буде виглядати зовсім не нудно. Можна скомбінувати кілька відтінків у довільному порядку. Часто зустрічається спосіб укладання зигзагом.

Також, цією плиткою можна викласти найрізноманітніші візерунки. Наприклад, як у Кам’янці-Подільському чи Києві. Там тротуар встелили плиткою у виді вишиванки. Так, це заняття не з простих. Проте від вигляду захоплює подих. Аналогічно викладаються візерунки у вигляді геометричних фігур чи навіть рослинні орнаменти.

Крім того, досить цікаво виглядає поєднання контрастних кольорів. Наприклад, темно сіре полотно з яскраво жовтими лініями по боках. Або світла площина з включеннями темної плитки.

Цікавим варантом також є поєднання кількох яскравих кольорів. Особливо гарно бруківка Старе місто виглядає навесні. Коли сніг вже зійшов, але все навкруги ще сіре та непривітне. Яскраве полотно буде радувати вас багато років поспіль.

В салоні тротуарної плитки Melius представлено найбільший асортимент кольорів бруківки Старе місто від Ковальської. Крім того, ви маєте змогу обрати необхідну товщину плитки. Наші консультанти завжди допоможуть вам зробити вибір. Також, у нас є послуги доставки. Детальніше ознайомитися з цією інформацією ви можете на нашому сайті у розділі “Клієнту”. Завітайте до нашого магазину та зробіть замовлення . Високу якість та приємне обслуговування – гарантуємо!