Індивідуальна підтримка та продаж
+38 067 334 40 55

Пн – Пт: 08:00 – 17:00
Сб, Нд: вихідний

Замовити дзвінок
+38 067 334 40 55

Відгуки

Відгуки

Професійна команда. Звернувся на «Оріон» за порадою знайомих, радили як організація як не підведе і це дійсно так. Замовляв дизайн, та укладку бруківки. Доречі, тротуарну плитку обрав теж їхню, від заводу Ковальська. На салоні де замовляв плитку, дали 15 років гарантії на плитку та 10 років гарантії на укладену бруківку. На фото видно, що не зважаючи на застереження про без фаскову плитку, краї після монтажу в ідеальному стані. Рекомендую організації «ОРІОН» та їхній салон тротуарної плитки «MELIUS».

Руслан Н.

Під час будівництва другого корпусу ТЦ «МЕГАМОЛ», були обмежені терміни для виконання зовнішніх робіт. Команда ОРІОН швидко та якісно виконали укладку тротуарної плитки на парковці ТЦ “МЕГАММОЛ” . Укладку виконували механізованим способом. ОРІОН не підвів, радимо!

Тех. відділ ТРЦ “МЕГАММОЛ”

Була приємно вражена результатом після завершення робіт по укладці тротуарної плитки. Майстри «ОРІОН» прислухались до всіх побажань, дали поради стосовно правильного розпланування території. Вчасно приступили та завершили монтаж тротуарної плитки. Бруківку та бордюри купувала в їхньому салоні «MELIUS» який знаходиться в центрі міста. Великий вибір плитки, компетентний персонал. Рекомендую!

Людмила М.

Замовляли в «ОРІОН» послугу укладки бруківки. Перше що сподобалось, це підхід до роботи, швидке оформлення договору, виконання поставлених термінів, гарний зовнішній вигляд майстрів. Під час виконання не було жодних зауважень до команди «ОРІОН». Якщо ваші вимоги такі ж високі як наші, тоді ОРІОН точно вас не розчарує!

Олег Ф.